CzechInstantBooking.com - Oteliniz için daha fazla rezervasyon yaptırmak için kaydolun. Hizmetlerimizin envanter yönetimi, rezervasyon motorları, sosyal medya pazarlaması ve arama motoruna maruz kalma konusunda size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Mülkünüzü kaydedin CzechInstantBooking.com. Tamamen ücretsiz! Hizmetlerimiz oteller, pansiyonlar, pansiyonlar veya özel daireler için mükemmel bir seçimdir. Listeye alın ve hemen çevrimiçi rezervasyon kazanmaya başlayın. Mülkünüz ister büyük ister küçük olsun, çevrimiçi risk artışınızı daha önce hiç olmadığı gibi izleyin.

Bizimle çalışın, kaydolun, otelinize üye olun, mülkünüzün özelliklerini belirtin

Kârınızı nasıl ölçtüğünüzden bağımsız olarak, Instant World Booking yatırım getirinizi (YG) önemli ölçüde artırabilir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır: Instant World Booking, sektördeki en düşük online rezervasyonlar için sadece% 8 komisyon almaktadır. Muhtemelen çevrimiçi hizmetlerin çoğunun en az% 12 -% 30 oranında ücret aldığını zaten biliyorsunuzdur. Dolayısıyla, birden çok çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) kullansanız bile, kâr marjınız, aldığınız her rezervasyonla birlikte artar. CzechInstantBooking.com.

Başlamak

Uygun şekilde yürütülen bir pazarlama stratejisi, otelinizin kâr marjını bir yılda% 20'ye kadar artırabilir. İhtiyacınız olan çevrimiçi araçlar arasında uygun envanter yönetimi, sosyal medya, artan 'kümülatif' arama motoruna maruz kalma ve azalan çevrimiçi komisyon maliyetleri sayılabilir. Instant World Booking ağındaki ücretsiz bir girişin bu hedefleri gerçekleştirmeye başlamasının başlıca nedenlerini görün:

Daha fazla bilgi edin


Hizmetlerimiz

Çevrimiçi rezervasyonlar

Global pazarlama ağımızdan daha fazla rezervasyon alın. % 8'lik düşük komisyon oranımızla kâr marjlarını artırın. En az% 12 -% 30 oranında ücret alan diğer çoğu rezervasyon sitesiyle karşılaştırın.

Rezervasyon motoru

Web sitenize kişiselleştirilmiş daha iyi bir rezervasyon motoru. IWBmob teknolojisi ile duyarlı web tasarımı. 'En iyi ekonomi' garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve demoları görüntüleyin.

Kanal yönetimi

Tüm rezervasyon kanallarınızı aynı anda senkronize ederken, kullanılabilirliğinizi ve fiyatlarınızı tek bir yerde güncelleyin. En önemli düzinelerce siteyle bağlantı kurun.

Özel ve Ücretsiz Teklifler

2023 için yeni! Otelimiz ve Hostel ortaklarımız için size bu rakipsiz fırsatları sunuyoruz. Ama acele et! Bu teklifler yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Oteller için video pazarlaması

Video, müşteri katılımını artırır ve% 50 daha hızlı gelir artışı sağlayabilir. Ayrıca otel web sitelerinden rezervasyonlarınızı% 80 oranında artırabilir. Otelinizin uygun fiyatlı videolarını üretiyoruz.

Bağlı programlar Otel pazarlaması

Ortaklık Programı

Web sitenizle para kazanın. Satış ortağı programlarımızdan birine katılın ve web sitenizin trafiğinden para kazanın. Demolarımızı inceleyin ve 10 dakika gibi kısa bir sürede başlayın.

Otel Zincirleri (Gruplar)

Otel zincirleri ve otel grupları için, IWB özel rezervasyon çözümleri sunmaktadır. Zincir hesabı, tüm mülklerinizi tek bir hesapla yönetmenizi sağlar.

Bize Link Verin

Basit satış ortağı bağlantıları ile para kazanın. Bir web sitesi veya sosyal medya hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir, yönlendirmelerle ilgili komisyon almak için otomatik bağlantılarımızı kullanın.